Nejprodávanější produkty

Kategorie

Nejčastější dotazy a odpovědi

 

Jak odesíláte zboží a kdy mi přijde?

K odesílání zásilek využíváme pro Českou republiku služeb České pošty a přepravní společnosti GLS. Přeprava zboží prostřednictvím GLS je možná pouze pro zásilky do 50 kg. Na slovensko odesíláme pomocí kurýra USP.

 

Odesíláte zboží na Slovensko?

Ano. Pro zasílání zásilek na Slovensko využíváme služeb Slovenské pošty a kurýra USP. Objednáte zboží do 30 kg dopraví Vám ho Slovenská pošta, pokud se bude jednat o zásilku nad 30 kg dopraví Vám ji UPS. U zásilek do 30 kg je možné zboží zaslat na dobírku, u rozměrnějšího zboží vyžadujeme platbu předem. Platbu je nutné vždy provést v Eurech - buď na náš slovenský účet, nebo hotově při převzetí zboží.

 

Jak odesíláte zboží a kdy mi přijde?

Zboží odesíláme nejčastěji druhý den od objednání a následný den je zboží doručováno ( u nadrozměrných zásilek - např. sedací soupravy, je doba dodání - třetí den od objednání). V malém procentu případů zboží posíláme třetí den od objednání. O odeslání zboží budete vždy informováni na email zadaný v objednávce.

 

V zásilce nebyla faktura?

Fakturu odesíláme elektronicky v e-mailu informujícím o dokončení objednávky. V e-mailu najdete také číslo zásilky dopravce, díky kterému můžete svou zásilku sledovat. Faktura obsahuje elektronický podpis i razítko a je tudíž právoplatná i pro účely účetnictví.

 

Jak dlouho platí záruka na zboží?

Záruku na zboží dodržujeme dle zákona 2 roky, pro zboží zakoupené pro podnikatelské účely je tato záruka dle zákona zkrácena na 1 rok (zadáním IČ nebo DIČ do objednávky se objednávka specifikuje jako podnikatelská).

 

Chci zboží reklamovat

Veškeré informace k reklamacím najdete na samostatné stránce Reklamace.