Nejprodávanější produkty

Kategorie

Reklamace a odstoupení od smlouvy

V případě reklamace nebo odstoupení od smlouvy je nutné aby zákazník zadal svou žádost v níže uvedeném reklamačním formuláři. Další postup závisí na konkrétním případu a o potřebných akcích budete informování e-mailem.

 
Poškozené zboží u České pošty

V případě převzetí zboží od ČP, které se poškodilo během přepravy, je nutné reklamovat ho neprodleně (nejdéle do 2 dnů od přijetí) přímo u České pošty. Reklamaci s vámi bude dále řešit Česká pošta. V případě pozdější reklamace, nebude k naší lítosti reklamace uznána. Obalový materiál si pro vyřízení reklamace ponechte.

 
Poškozené zboží u přepravní společnosti / kurýra

V případě převzetí zboží od přepravní společnosti, které se poškodilo během přepravy, je nutné ihned s řidičem sepsat zápis o škodě a kontaktovat nás na +420 735 275 269 nebo info@relza.cz. Při velkém poškození tzn. zboží je úplně nepoužitelné, také sepište s řidičem zápis o škodě a zboží nepřebírejte. V případě pozdější reklamace, nebude k naší lítosti reklamace uznána. Obalový materiál si pro vyřízení reklamace ponechte.

Vzhledem k širokému sortimentu zboží, je každá reklamace posuzována individuálně a to bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30 dnů.

Reklamační formulář

Vyplňte prosím následující formulář, který nám pomůže Váš požadavek rychle vyřídit. Povinné údaje jsou označeny *. Po odeslání formuláře, obdržíte ihned potvrzení o přijetí Vaší reklamace na Váš e-mail.


Děkujeme


Uveďte prosím důvod Vaší reklamace
Číslo objednávky (př. VF_201700390)

Pokud reklamujete část dodávky, uveďte prosím čísla zboží a počet reklamovaných kusů.
  • Katalogové číslo: Množství:
Připojte prosím fotografii reklamovaného zboží. Povinné v případě, je-li zboží poškozené, má poškozený obal nebo pokud bylo dodáno jiné zboží než jste objednali. (max. 5 souborů .jpg, .gif, .bmp, .tif, .pdf - maximální velikost 1 souboru 2 MB)Uveďte prosím číslo účtu, na který máme zaslal platbu. (Povinný údaj v případě, že požadujete vrácení zboží nebo slevu)