Nejprodávanější produkty

Kategorie

Hnojivo Agro Vitality Komplex kapalný 1 l Zobrazit větší

Hnojivo Agro Vitality Komplex kapalný 1 l

P25378

89 Kč (1,00 kg)

HNOJIVO AGRO VITALITY KOMPLEX 1 litru  je vhodné je pro oslabené, nerostoucí a zanedbané rostliny, pro všechny druhy pokojových rostlin, drobného ovoce, zeleniny, okrasných rostlin a dalších...

Více informací

skladem

136 Kč s DPH

 • HNOJIVO AGRO VITALITY KOMPLEX 1 litru  je vhodné je pro oslabené, nerostoucí a zanedbané rostliny, pro všechny druhy pokojových rostlin, drobného ovoce, zeleniny, okrasných rostlin a dalších rostlin na zahradě. Urychluje regeneraci rostlin po poškození chorobami a škůdci.Výborně se hodí pro oživení vzhledu rostlin, které obnoví svůj původní vzhled a začnou vytvářet nové výhonky. 

  Základem Vitality Komplexu jsou přírodní enzymy vznikající v trávicími ústrojí kalifornských žížal rodu Eisenia, které usnadňují, ev.zrychlují  transport živin z půdy do rostlin i procesy v rostlinách, zlepšují využití živin z půdy a pomáhají ke zvětšení kořenové plochy, následně i nadzemní části rostliny. Rostliny reagují zvýšenou tvorbou kořenového systému a následně zelené hmoty. 

  Další významnou složkou Vitality Komplexu jsou huminové a fulvinové kyseliny. Omezují únavu půdy a její vyčerpání, vytváří podmínky pro tvorbu humusu, zpřístupňují živiny pro rostliny, živiny jsou důležité pro základní výživu rostlin.

  Poslední účinnou složkou Vitality Komplexu jsou základní živiny – dusík, fosfor, draslík – a mikroprvky.

  Vitality Komplex podporuje růst rostlin, zvyšuje tvorbu květu, u plodové zeleniny a ovoce, příznivě ovlivňuje velikost a chuť plodů a dokonce zvyšuje i obsah vitamínu C. 

  Dávkování

  15 ml do 1 l vody pro obnovení vitality poškozených rostlin 
  15 ml do 1,5 l vody pro postřik na list 
  1 l pro namíchání 66 l speciální zálivky

6 dalších produktů ve stejné kategorii: