Nejprodávanější produkty

Kategorie

Plotová plaňka G21 1,3 m ořech mat. WPC

P51716

89 Kč (1,00 kg)

Plotová plaňka G21 v barvě ořech je vhodná k použití při tvorbě kompletního plaňkového oplocení kolem vašeho domu nebo zahrady.

Více informací

skladem

119 Kč s DPH

 • Plotová plaňka G21 v barvě ořech je vhodná k použití při tvorbě kompletního plaňkového oplocení kolem vašeho domu nebo zahrady.

  plotová plaňka G21

  Plotové plaňky G21 z WPC materiálu splňují vysoké kvalitativní nároky, a zároveň jsou cenově dostupnější než jiné druhy materiálů.

  Pro svou nadčasovost je plaňkový plot G21 velmi žádanou variantou oplocení domu. Poskytuje velkou variabilitu a umožňuje vám tak vytvořit širokou škálu zajímavých možností finálního provedení oplocení.  Plot se velmi snadno montuje a má elegantní vzhled a dlouhou životnost.
  plotová plaňka G21
  Materiál WPC (Wood plastic components) je směs tvořená z 60 % z dřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty (extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický a po všech stránkách vysoce užitkový.

  Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin, a zároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Oplocení z plotových planěk G21 tedy navenek vypadá jako ze dřeva, ale na rozdíl od dřevěných materiálů u nich není zapotřebí další údržby nebo nátěrů. Oproti klasickému plastu mají zase vysokou stálobarevnost a jsou odolnější vůči teplotním výkyvům.

  WPC materiál je díky svým vlastnostem vhodný pro použití na místech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovního prostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd.

  WPC ploty G21 mají několik nesporných výhod oproti plotům z jiných materiálů:

  Bezúdržbovost – materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.

  Stálost – WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází v průběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálů nemá různé pohledové vady jako například suky, apod.

  Úspora nákladů – Cenová výhodnost pořizovacích nákladů na kompletní plot a jeho dlouhá životnost.
  Variabilita použití – plotové plaňky nabízíme v různých provedeních, mají různé zkosení konců planěk, díky čemuž můžete plaňky různě kombinovat a vytvořit si tak originální oplocení kolem vašeho domu nebo zahrady.
  plotová plaňka

  Parametry:

  Rozměry plotové plaňky (délka x šířka x výška): 135 x 9 x 1 cm
  Barevné provedení: ořech

  Kromě plotových planěk budete k tvorbě plotu potřebovat také nosník planěk G21, který je dostupný v barevných provedeních eben nebo ořech.

3 dalších produktů ve stejné kategorii: