Nejprodávanější produkty

Kategorie

Kempinková sestava - skládací

G56858

109 Kč (9,60 kg)

Sedací kempinková sada - stůl a dvě lavice z hliníku Hliníková lavice pro všechny účely Léto, slunce, kempování! Na trávníku u barbecue jsou všechny lavičky obsazené?

Více informací

skladem

1 974 Kč s DPH

 • Sedací kempinková sada - stůl a dvě lavice z hliníku

  Hliníková lavice pro všechny účely

  Léto, slunce, kempování! Na trávníku u barbecue jsou všechny lavičky obsazené? Žádný problém! V kempu se nenachází žádné místo k sezení? To je jedno! Ať už spontánní grilování, při kempování v přírodě nebo v divočině se čtyřmi lidmi: hliníková kombinace skládacího stolu a skládací lavice je ideálním společníkem pro večerní posezení u grilu a unavené poutníky. Možná působí na první pohled velmi prostě, ale je velmi pohodlná: nejpozději ve chvíli, jakmile se bude rozhodovat, kdo bude grilovat a kdo bude stavět sedací kombinaci, budete jasně vědět, kde je vaše místo – u vaší nové hliníkové sedací soupravy. Ovčí kůže rozprostřená na louce může být romantická – ale neužijete si přírody lépe, když vás nebude nikde nic tlačit, píchat, škrábat a nic po vás nepoleze?

  Skládací hliníková sestava pro mobilní lidi
  Skládací hliníková sestava pro čtyři osoby je uložena v praktickém hliníkovém pouzdře a je rychle rozložená. Jednodušeji se vám sotva povede vytvořit sezení pro čtyři osoby včetně stolu! Kempinková sestava se skládá ze stolu a čtyř sedadel, které jsou spojena klouby. Nic se neviklá, nic neupadne a židle nemusíte stohovat, jakmile se chcete vrátit domů. Jednoduše sklopíte celou hliníkovou konstrukci dohromady. Z desky stolu se stává praktické pouzdro s rukojetí. Snadno omyvatelná je tato kombinace také, což je také jeden z důležitých aspektů, jakmile vstoupí do hry kečup, hořčice, pivo atd.

  Detail produktu:

  • rozkládací stůl se čtyřmi sedadly
  • obratem ruky (doslova!) postaveno a demontováno
  • Skvělé ke kempování, stanování, festivaly, pikniky a mnoho dalšího
  • vyrobeno z počasí odolného hliníku s dlouhou životností
  • rozložené – velkorysá délka137 cm, šířka 86, výška sedu 41 cm
  • složené pouze 85 x 34 x 10,5 cm
  • nízká hmotnost 8,8 kg s praktickou rukojetí

11 dalších produktů ve stejné kategorii: