Nejprodávanější produkty

Kategorie

Teleskopický žebřík G21 GA-TZ7-2M hliníkový

P23923

109 Kč (5,40 kg)

Teleskopický žebřík G21 GA-TZ7-2M původně vyvinutý pro profesionály, je špičkový model, který se vyznačuje dostatečně pevnou a odolnou konstrukcí, díky systému duralových profilů.

Více informací

skladem

1 590 Kč s DPH

 • Teleskopický žebřík G21 GA-TZ7-2M původně vyvinutý pro profesionály, je špičkový model, který se vyznačuje dostatečně pevnou a odolnou konstrukcí, díky systému duralových profilů. Na jeho konstrukci byly využity lehké hliníkové materiály, které snižují jeho celkovou hmotnost a zároveň zabezpečují složení žebříku do minimální úložné velikosti. 

  Tyto hliníkové teleskopické žebříky jsou určené nejen pro profesionální použití. Ať už jste v dílně, na zahradě nebo v domácnosti, vždy pro ně naleznete využití a oceníte jejich špičkové užitné vlastnosti. 

  Pokud bojujete ve své dílně nebo v domácnosti s nedostatkem úložného prostoru, je pro vás tento skládací hliníkový teleskopický žebřík ideální volbou! Když je složený, měří pouhých 0,67 m, takže se vám s ním bude i pohodlně manipulovat ať už ho budete přesouvat nebo převážet autem.  Jeho konstrukční prvky, stupnice a pojistné zámky jsou provedeny podle ergonomických zásad a podporují tak jeho snadné a intuitivní používání. 

  Využijte neopakovatelnou šanci a pořiďte si tento teleskopický žebřík G21 GA-TZ7-2M, který má minimální požadavky na převoz a skladování a jehož systém vysouvání spolu s aretací délky umožňuje libovolné nastavení délky žebříku. 

  Záruka kvality! 2 roky plné záruky!

  Parametry: 

  Nosnost: 150 kg 
  Délka složeného žebříku: 0,67 m
  Maximální délka rozloženého žebříku: 2 m
  Rozměry balení: 77 x 50 x 9 cm
  Váha: 5,4 kg

  Obsah balení: 

  Teleskopický hliníkový žebřík

21 dalších produktů ve stejné kategorii: