Nejprodávanější produkty

Kategorie

Teleskopický žebřík G21 GA-TZ9+11-3,2M Hliníkové štafle

P23938

159 Kč (15,00 kg)

Hliníkový teleskopický žebřík G21 GA-TZ9+11-3,2M je původně vyvinutý pro profesionály.

Více informací

skladem

4 190 Kč s DPH

 • Hliníkový teleskopický žebřík G21 GA-TZ9+11-3,2M je původně vyvinutý pro profesionály. Jedná se o špičkový model, který se vyznačuje dostatečně pevnou a odolnou konstrukcí, díky systému duralových profilů. Na jeho konstrukci byly využity lehké hliníkové materiály, které snižují jeho celkovou hmotnost a zároveň zabezpečují jeho složení do minimální úložné velikosti. 

  Tyto hliníkové teleskopické štafle jsou určené nejen pro profesionální použití. Ať už jste v dílně, na zahradě nebo v domácnosti, vždy pro ně naleznete využití a oceníte jejich špičkové užitné vlastnosti. 

  Pokud bojujete ve své dílně nebo v domácnosti s nedostatkem úložného prostoru, jsou pro vás tyto skládací hliníkové teleskopické štafle ideální volbou! Když jsou složené, měří pouhých 0,8 m, takže se vám s nimi bude i pohodlně manipulovat, ať už je budete přesouvat nebo převážet autem. Jejich konstrukční prvky, stupnice a pojistné zámky jsou provedeny podle ergonomických zásad a podporují tak jejich snadné a intuitivní používání. 

  Využijte neopakovatelnou šanci a pořiďte si tento kvalitní teleskopický žebřík G21 GA-TZ9+11-3,2M, která má minimální požadavky na převoz a skladování a jehož systém vysouvání spolu s aretací délky umožňuje libovolné nastavení délky žebříku. 

  Parametry: 

  Nosnost: 150 kg
  Délka složeného žebříku: 0,8 m 
  Maximální délka v rozloženém stavu: 3,2 m 
  Rozměry balení: 85 x 55 x 21 cm
  Váha: 15 kg

  Obsah balení: 

  Teleskopický hliníkový žebřík

16 dalších produktů ve stejné kategorii: