Nejprodávanější produkty

Kategorie

Zahradní domek G21 PAH 357 - 188 x 190 cm, plastový, šedý

P60520

1199 Kč (62,00 kg)

Nemáte kam uskladnit jízdní kola, potřeby k bazénu, zahradní sekačku s nářadím a další věci, které se nevejdou do domu, ale chcete je mít pod střechou i pod zámkem?

Více informací

skladem

13 490 Kč s DPH

 • Nemáte kam uskladnit jízdní kola, potřeby k bazénu, zahradní sekačku s nářadím a další věci, které se nevejdou do domu, ale chcete je mít pod střechou i pod zámkem? Pořiďte si stylový zahradní domek PAH 357 G21.

  Snadné složení, snadná manipulace, snadná údržba. To jsou pravidla, kterými jsme se řídili při konstruování plastových zahradních domků G21.  Žádné cihly + Žádná malta = Čistá práce

  Zahradní domky PAH G21 jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého plastového materiálu. Ten je lehký a zároveň odolný, hezký na pohled a zároveň se s ním snadno manipuluje. Proto vás nečeká se stavbou domku žádná velká dřina. Domek je postavený za “raz” a stačíte na to dva. Díky čistému materiálu si na sebe nemusíte ani oblékat montérky!

  Bytelná konstrukce, snadný přístup

  Konstrukce zahradního domku G21 se skládá ze základny z nerezového plechu, nerezové výztuhy střechy, plastových sloupků o síle materiálu 1,5 mm a vnějších plastových panelů o síle 12 mm. Střecha zahradního domku je zkonstruována tak, aby vydržela zatížení až 60 kg/m2. Na přední straně domku jsou umístěny dvoukřídlé dveře o šířce 120 cm a výšce 183 cm, které zajišťují snadný přístup.  Okénko tam, kde je potřebujete

  V žádném pořádném zahradním domku nesmí chybět okénko. Ani u toho našeho nechybí, navíc si je můžete umístit kam chcete. Neomezujte se kvůli dostatku světla a nerozmýšlejte se, zda domek postavit ke zdi domu, nebo do volného prostoru. Dostatečné množství světla vás nebude limitovat. Okno si jednoduše umístěte na pravou nebo levou stranu domku, podle aktuální potřeby.

  Ventilační mřížka

  Nad dvoukřídlými dveřmi je umístěna ventilační mřížka, která zajišťuje dostatečné odvětrávání a cirkulaci vzduchu uvnitř domku. Proto se nemusíte bát plísní nebo srážení vody na stěnách v případě náhlých změn teploty.    Instalace na zpevněnou plochu

  Před tím, než začnete s montáží zahradního domku G21, si připravte vhodnou zpevněnou plochu. Doporučujeme například dlážděnou terasu, betonovou desku nebo dřevěnou podlahu.

  Specifikace:

  Materiál: plast, nerezový plech

  Síla materiálu:
  Rám: plastové sloupky, materiál o síle 1,5 mm
  Plášť: plastové panely o síle 12 mm

  Maximální zatížení střechy: 60 kg/m2
  Rozměry: 188 x 190 x 225 cm
  Rozměry dveří (Š x V): 120 x 183 cm
  Barva: tmavě šedá / bílé orámování

  Větrací mřížka
  1x okénko (lze umístit na libovolnou stranu)
  Dvoukřídlé dveře
  Bez základny

  Rozměry balení: 202 x 106 x 21 cm
  Hmotnost balení: 64 kg

  Technické informace:

  • Barevné provedení: Šedá
  • Materiál: plast
  • Hmotnost (kg): 62

26 dalších produktů ve stejné kategorii: